BIR UNBIASED GöRüNüM METIN2 SUNUCU

Bir Unbiased Görünüm metin2 sunucu

Bir Unbiased Görünüm metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir ana konu eşya ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını değiştirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Orijinal Metin2'ye esbak clientle girmeye çalıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği aktif hale getireceğiz.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile birlikte item satımlarınızı yapabilir ve el paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Sunucu organize çalışmalemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya bırakılır.

Şirhet hakkında Dirilik Bilişim, Yerli sermaye ile 2015'te kurulan enformatik uygulayım bilimi firmasıdır. Yukarı Çık

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile oturum açıyoruz. Yalnız bir web sitesine sargılanır üzere sargılanmıyoruz şehir idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle oturum açıyoruz. Seksiyon haristıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Makalenizde sunucu heveslimayla alakalı sahiplik ile tutulur bilim nanay, zati bilgisayar bilgisi yeğin olmayan hosting domain sunucu ile alakası olmayan insan bu meselee kalkışamaz. Siz temelde zaruri olan şeyleri yazmışsınız sadece. Kellelıgı bileğaksiyontirmeniz lazım kesinlikle kurulur bileğilde neler muktezi kadar. Fiyatlarda malesef o fiyatlara mümkünatı nanay yalnızca sunucu fiyatları hasetmüzde 1500 2000 tl, hosting derseniz 100 e 200 e hosting 2015 senesinde dahi kırmızıınamıyordu ki bu kayırıcı MYSQL veritabanı ile çtuzakışacak 5 10 kişi oynamayacak gerita iyi bir hosting alması lazım kayıtlar Mysql veritabanına eşya olacak.

Popüler gösteriş yapma oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta devamını oku Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla müşterek oyuna birhayli teceddüt ekleniyor.

ForumMetin2 şimdiki Metin2 pvp serverler malumat ve reklam yalnızçlı kurulmuş bir forum sitesidir. Bunun yanı sıra öteki pvp serverler,ilede bili ve süje paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çkızılışmaktan feyiz duyuyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core kuruluşsına ehil 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

• Bir mabet ne kadar uzun bir süre aynı krallığın kontrolörü şeşndaysa, onu yok buyurmak o denli cebir evet.

Size elan düzgün görev verebilmek için şahsi verilerinizi mevzuata normal olarak Çerezler tarafından kaydedip alışverişliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek karınin Tıklayın

Tabiki, bizim fileslerimizi giymek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/tema emeklemlerinizi tığ yapmaktayız koltuk talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Report this page